História

cesta

ako sa budoval ekosad

V roku 2015

Iniciovaná čučoriedková farma

Naše vízie vznikli pri pohľade na krásny slnečný pozemok v Bielych Karpatoch v obci Dolná Breznica. Na tomto čarovnom mieste sme sa rozhodli pestovať čučoriedky kanadské, ktoré v našom okolí chýbali. S výsadbou čučoriedok sa celkom prirodzene vynorila aj myšlienka súvisiaca so zaobstaraním včelích rodín.

V roku 2018

Dosádzanie

 

Po zvýšenom záujme po našich čučoriedkach sme sa rozhodli rozšíriť plantáž. Keďže ja som aj som milovníčkou levandule, vysadili sme menšie políčko tejto nádhernej aromatickej rastlinky. Levanduľa lekárska - nestala sa iba krásnym doplnkom nášho sadu, ale využili sme ju aj ako jednu zo základných príchutí do domácich sirupov. Spočiatku sme nimi obdarúvali iba známych, ale zožali taký veľký úspech, že sme výsadbu nakoniec rozšírili. A teraz  nás vďaka tomu počas letnej sezóny navštevuje veľa milovníkov levandule, ktorí si svoje portréty zvečnia a uchovajú na fotografiách v tomto nádhernom poli. 

Od roku 2016 - po súčasnosť

Predaj jabĺk zo slovenských sadov, rýb, vianočných stromčekov a sadeníc

....dokončili sme včelín pre naše včielky a rozšírili sme našu ponuku podľa aktuálnej sezóny.

V jesennom období predávame jablká vhodné na prípravu šťavy alebo kvasu.

Zimná sezóna patrí nádherným hustým vianočným stromčekom a chutným rybám.

Jarná sezóna je plná kvalitných sadeníc čučoriedky kanadskej a levandule lekárskej.

Ako to u nás prebieha

Vypestované u farmárov

Všetky naše produkty pochádzajú z poctivých farmárskych rúk, buď našich alebo iných, a to nielen zo Slovenska. Vyberáme pre Teba len tie najkvalitnejšie.

Vyberte si „to svoje“

V zozname máme niekoľko produktov, ktoré sú rozdelené podľa ročných období. Toto je miesto, kde sa môžeš dozvedieť, aké produkty máme aktuálne v ponuke podľa sezóny.

Naše predajné miesta

Hlavné výdajné sídlo sa nachádza v obci Dolná Breznica, kde máme vysadený náš čučoriedkovo-levanduľový sad. Máme však aj viaceré predajné miesta v závislosti od aktuálnej sezóny.

odstrániť
Maria Thomas

Maria Thomas

Financial Manager
Shane watson

Shane watson

Marketing Manager